Προσφορές* Στοιχηματικών

Bet365: Για το 4/4 η Ισπανία (10-06-19)

Έχοντας ξεκινήσει εξαιρετικά στα προκριματικά του Euro 2020, η Ισπανία, υποδέχεται απόψε στη Μαδρίτη, τη Σουηδία.

Θα καταφέρουν να σκοράρουν και οι δύο ομάδες στη συγκεκριμένη αναμέτρηση; Η απόδοση προσφέρεται στο 2.20.

Οι «Φούριας Ρόχας» ξεκίνησαν, έχοντας κάνει το 3/3, κερδίζοντας Νορβηγία, Νησιά Φερόε και Μάλτα, αλλά το σημερινό, δείχνει να είναι το πιο δυνατό τεστ, για τη νέα εποχή, με τον Λουίς Ενρίκε στον πάγκο της. Στο 1.33 βρίσκεται η νίκη της απόψε.

Οι Ισπανοί, όπως είναι φυσιολογικό, αποτελούν το απόλυτο φαβορί για την πρώτη θέση του ομίλου, ωστόσο μετά την περσινή αποτυχία του Παγκοσμίου Κυπέλλου, έχουν μπει σε μία μεταβατική περίοδο και τίποτα, δε μπορεί να θεωρηθεί δεδομένο. Η πιθανότητα να σκοράρουν και στα δύο ημίχρονα του αγώνα, προσφέρεται στο 2.10.

Θα σημειωθούν ακριβώς τρία τέρματα στο συγκεκριμένο παιχνίδι; Η απόδοση βρίσκεται στο 4.00.

Η Σουηδία από την πλευρά της, μετράει μέχρι στιγμής, δύο νίκες (με Ρουμανία και Μάλτα) και μια ισοπαλία (3-3 στην έδρα της Νορβηγίας) έχοντας ξεκινήσει καλά στον όμιλο. Στο 5.50 προσφέρεται η ισοπαλία και απόψε.

Για τους φιλοξενούμενους, το αποψινό παιχνίδι, είναι το πλέον δυνατό τεστ, στην έδρα του απόλυτου φαβορί του ομίλου και ξέρουν ότι αν καταφέρουν να πάρουν βαθμό ή βαθμούς, αποκτούν ταυτόχρονα και σημαντικό πλεονέκτημα, για τη μάχη της πρόκρισης. Το ενδεχόμενο να σκοράρουν το πρώτο γκολ του αγώνα, βρίσκεται στο 4.75.